EVY Daily Tan Activator


 • Výrobca:EVY TECHNOLOGY
 • Kód produktu: EVY Daily Tan Activator
 • Dostupnosť: Skladom u partnera

 • 33,90€
EVY CELOROČNÝ AKTIVÁTOR OPÁLENIA
Revolučná pena, ktorá urýchľuje, prehlbuje a predlžuje Vaše prirodzené opálenie. 


EVY Daily Tan Activator pomáha urýchliť prirodzený proces opaľovania vašej pokožky a je založený na patentovanej technológii EVY, ktorá posilňuje prirodzený obranný systém pokožky. Zloženie napodobňuje a posilňuje ochrannú bariéru pokožky, zabraňuje dehydratácii a pripravuje pokožku na slnečné lúče bez zanechania mastného alebo lepkavého pocitu. Jedinečné zloženie EVY preniká do celej vrchnej vrstvy pokožky namiesto toho, aby sa usádzalo na povrchu. To znamená, že účinná látka EPSILINE®, ktorá aktivuje produkciu melanínu pokožky, pôsobí mimoriadne efektívne v hlbších vrstvách pokožky a pomáha rýchlejšie získať prirodzené opálenie.

Efekt je založený na schopnosti pokožky produkovať melanín. Receptúra ​​urýchľuje, prehlbuje a predlžuje opálenie a zároveň poskytuje intenzívnu hydratáciu. Poskytuje tmavšie sfarbenie pokožky, ktoré je vizuálne prirodzenejšie a vydrží oveľa dlhšie. Nejde o klasický samoopaľovací produkt. Predžuje prirodzené uvoľňovanie melanínu v pokožke a stimuluje opálenie, ako keby ste boli stále vystavení k slnku. Štúdie ukázali, že pri použití Tan Activator sa hladina melanínu produkovaného kožou za 14 dní zväčšila o viac ako 28%.


Výhody EVY Daily Tan Activator:

 • Dlhotrvajúci hydratačný účinok 24h.
 • Pena nezanecháva žiadny film, neupcháva póry a nezanecháva biele zvyšky.
 • Bez konzervačných látok, nanočastíc, alkoholu a parfumov aby nedráždil pokožku spálenú od slnka.
 • Univerzálny prípravok na tvár a telo, dá sa používať celoročne ako hydratačné telové mlieko.
 • Funguje perfektne aj po opaľovaní.
 • Ideálne pod make-up, možno použiť po holení.

Vhodné pre:

 • Odporúčané dermatológmi a odborníkmi na starostlivosť o pleť.
 • Dermatologicky/alergicky testované zloženie je vhodné pre všetky typy pleti, najmä pre citlivú pleť.
 • Ľudia so slnečným ekzémom a alergiami na slnko môžu mať prospech z používania produktu po celý rok alebo 4-6 týždňov pred pobytom na slnku.
 • Vegánske.

Aktívne látky:

 • EPSILINE® (Porphyridium Cruentum extract) - typ červených rias bohatých na polysacharidy. Je to zosilňovač melanínu a má trojitý ochranný účinok na pokožku:
 1. Zlepšuje antioxidačnú obranyschopnosť.
 2. Stimuluje protizápalovú prirodzenú obranyschopnosť.
 3. Ponúka prirodzenú ochranu melanínom.

Aktivuje a predlžuje opaľovanie pôsobením na proces melanogenézy (prostredníctvom stimulácie tyrozinázy a syntézy melanínu pri vystavení sa UV žiareniu ako aj bez neho) po 72 hodinách o 41 %.  Poskytuje zdravé opálenie a dodatočnú ochranu proti UV žiareniu, ktoré je hlavnou príčinou starnutia pokožky. Pripravuje pokožku na slnečné žiarenie a zabezpečuje dosiahnutie jemne opálenej pleti počas celého leta s dlhou výdržou (zvýrazňuje opálenie a udržuje ho až 7 dní po poslednom vystavení sa slnečnému žiareniu). Okrem toho má táto zložka vyhladzujúci účinok a je veľmi dobre znášaný všetkými typmi pleti. Extrakt z červenej riasy udržiava celistvosť tkaniva a zároveň pomáha zlepšovať pružnosť pokožky, drsná pokožka sa stáva oveľa hladšou. Vďaka vysokému obsahu polysacharidov výborne zadržiavania v pokožke vodu.

 • PROPANENDIOL - Podporuje zadržiavanie vody v pokožke a vyhladzuje ju
 • TOCOPHERYL ACETATE - forma vitamínu E, antioxidant rozpustný v tukoch, ktorý je prirodzene prítomný v pokožke. Má fotoprotektívne vlastnosti, čo znamená, že dokáže chrániť pokožku pred UV lúčmi. Chráni pokožku pred voľnými radikálmi a podporuje hojenie pokožky, čím znižuje známky starnutia.
 • PANTENOL - provitamín D-kyselina pantotenátová alebo vitamín B5. Má hydratačné a protizápalové vlastnosti. Pomáha syntetizovať molekuly lipidov, ktoré tvoria ochrannú bariéru pokožky, ktorá pomáha pokožke udržať vlhkosť a zostať hydratovaná. Zlepšuje hojenie rán a znižuje podráždenie

Ďalšie ingrediencie:

 • GLYCERÍN - vyživujúca zložka, pomáha udržiavať povrch pokožky chránený pred poškodením vplyvom životného prostredia a znižuje transepiderálnu stratu vody.
 • ALLANTOIN  - má upokojujúci a keratolytický účinok s priaznivým účinkom na vlhkosť pokožky. Podporuje hojenie pokožky a napomáha regenerácii pokožky.
 • ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE - je bohatým zdrojom antioxidantov a vitamínov, ktoré môžu pomôcť a chrániť pokožku. Aloe Vera ponúka ochranu pred fotopoškodením na bunkovej úrovni a zabraňuje tvorbe jemných liniek a vrások

APLIKÁCIA:

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov začnite používať jeden týždeň pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Potom pokračujte v používaní počas celého pobytu na slnku. Niekoľko krát nádobou zatraste a držte ju hore dnom. Jemne zatlačte, aby ste získali požadované množstvo peny. Je lepšie vytláčať radšej viac menších dávok, ako naraz veľké množstvo. Penu spracujte medzi rukami tak, aby sa stala tekutejšou a dôkladne ju vmasírujte do pokožky. Približne plná dlaň peny stačí na natretie ruky dospelého.  Pred kúpaním počkajte, kým nezaschne.  Aby ste predĺžili opálenie, pokračujte v používaní produktu niekoľko týždňov po opaľovaní sa alebo tak dlho, ako si želáte udržať opálenie. Zabráňte kontaktu s očami. POZNÁMKA! Neobsahuje žiadny ochranný slnečný faktor, preto použite aj EVY opaľovaciu penu s SPF.


Balenie: 150ml


Zloženie
Zloženie Aqua, Caprylyl Caprylate/Caprate, Butane, Propylene Glycol, Coco-Caprylate, Glycerin, Palmitic Acid, Isobutane, Stearic Acid, DicaprylylCarbonate, Propane, PVP, Polysorbate 20,Triethanolamine, Propanediol, Dimethicone, Xylitylglucoside, Allantoin, Anhydroxylitol, Xylitol, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Tocopheryl Acetate, Porphyridium Cruentu Extract, Tocopherol, Citric Acid

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Štítky: opaľovanie, evy technology

×
ebook