EVY Sunscreen Mousse SPF 20


  • Výrobca:EVY TECHNOLOGY
  • Kód produktu: EVY Sunscreen Mousse SPF 20
  • Dostupnosť: Skladom u partnera

  • 27,90€
EVY OPAĽOVACIA PENA SPF 20
Unikátna nelepivá opaľovacia pena SPF 20 na tvár aj telo. Špeciálne vyvinutá pre citlivú pokožku, takže je vhodná pre všetky typy pleti.


EVY Sunscreen mousse SPF 20 je nelepivá rýchlo vstrebávajúca sa ochrana proti slnečnému žiareniu v jedinečnom penovom zložení. Je obohatená o vitamíny C a E, výťažky z kolagénu a hodvábu, vďaka čomu pomáha predchádzať a regenerovať poškodenie pokožky spôsobené slnkom. Túto opaľovaciu penu odporúčame pre tých, ktorí sa zriedka spália alebo na tie časti tela, ktoré sú už opálené alebo budú vystavené slnečnému žiareniu len kratší čas. Tato SPF pěna je vysokovoděodolná.

SPF 20 znamená, že do pokožky prenikne 1/20 UVB žiarenia. Slnečná ochrana teda blokuje 95% UVB žiarenia, ak sa použije odporúčané množstvo peny. Navyše, všetky produkty EVY obsahujú viac ako 90% ochranu proti UVA žiareniu, čo predstavuje takmer trikrát vyššiu ochranu ako sa vyžaduje podľa noriem EÚ pre opaľovacie produkty! 

Výhody produktu EVY Sunscreen Mousse SPF20:

  • Vyvinutý pre citlivú pokožku, je bez parfumu a alkoholu.
  • Vhodný pre pokožku náchylnú na slnečné ekzémy a alergie, albinizmus a vitiligo.
  • Dlhodobá ochrana proti UVA / UVB.
  • Obsahuje vitamíny C a E, výťažky z kolagénu a hodvábu na upokojenie a regeneráciu pokožky po opaľovaní.
  • Pena je vysokovodeodolná - voči slanej, sladkej a chlórovanej vode.

EVY Technológia

Patentovaná technológia použitá v produktoch EVY umožňuje penovej zmesi preniknúť cez celú hornú vrstvu pokožky. Nezostáva iba na povrchu, ako väčšina ostatných opaľovacích krémov. Unikátne zloženie peny, špeciálne vyvinuté pre citlivú pokožku a odporúčané dermatológmi, neobsahuje alkohol, parfum a ani potenciálne dráždivé konzervačné látky. Švédska Asociácia pre Vitiligo odporúča produkty EVY aj pre tých, ktorí majú citlivú pokožku, slnečné ekzémy, slnečné alergie, albinizmus a iné kožné komplikácie spôsobené UV žiarením.  EVY Sunscreen Mousse vydrží na pokožke až šesť hodín, je vysoko odolná voči slanej aj chlórovanej vode. Zaručuje dlhotrvajúcu slnečnú ochranu pri plávaní, potení sa alebo utretí sa  uterákom, preto je obľúbená aj medzi športovcami.

APLIKÁCIA:

Niekoľko krát nádobou zatraste a držte ju hore dnom. Jemne zatlačte, aby ste získali požadované množstvo peny. Je lepšie vytláčať radšej viac menších dávok, ako naraz veľké množstvo. Penu spracujte medzi rukami tak, aby sa stala tekutejšou a dôkladne ju vmasírujte do pokožky. Na natretie celej paže dospelého človeka postačí približne plná dlaň peny. Ak ste použili správne množstvo peny, pokožka by mala ostať suchá asi za 5-10 minút. Ak vyschne rýchlejšie, možno ste použili málo (alebo máte suchú pokožku a potrebujete viac peny). Ak penu stále cítite aj po približne 10 minútach, môžete prebytok opláchnuť vodou a to bez obáv zo straty akejkoľvek UV ochrany. Pred kúpaním alebo obliekaním sa nezabudnite nechať penu dôkladne vstrebať do pokožky.


Balenie: 150ml

Zloženie
Zloženie Aqua, Butane, Octocrylene, Propylene glycol, Palmitic acid, Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, Stearic acid, VP / Hexadecene copolymer, Isobutane, Butyl Methoxydibenzoylmethane, PVP, Polysorbate 20, Triethanolamine, Hydrolyzed silk, Bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, Hydrolyzed Collagen, Tocopheryl acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate Glycerin, Dimethicone, Propane.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Štítky: opaľovacia pena, slnečná ochrana, evy technology

×
ebook