O nás

Krása na dosah vznikla v roku 2018 s cieľom prinášať zákazníkom tie najkvalitnejšie služby v oblasti starostlivosti o pleť a estetických úprav. Svoju prácu milujeme a preto sa neustále zdokonaľujeme a rozširujeme portfólium našich služieb o najnovšie techniky a metódy v beaty sfére.Tento eshop vznikol za účelom pomôcť a ponúknuť riešenie ženám z celého Slovenska, ktoré si nevedia rady v oblasti starostlivosti o pleť, používajú kozmetiku, ktorá nespĺňa ich očakávania a potrebujú poradiť so správnym výberom vhodných produktov.

Každá z nás je iná, výnimočná a zaslúžime si to najlepšie, preto sme pre Vás sprístupnili možnosť online odbornej diagnostiky, súčasťou ktorej je aj vyskladanie balíčku produktov určený priamo Vašim potrebám.

Našim cieľom je naučiť Vás správnu starostlivosť s viditeľnými výsledkami, zmeniť Vašu pleť, pozdvihnúť sebavedomie, zlepšiť Váš život a vzbudiť lásku k sebe samej.Salón Krása na dosah


Sme moderné kozmetické centrum a náš tím profesionálov sa vždy postará o vaše pohodlie. Komplexná starostlivosť o Vaše telo je pre nás samozrejmosťou. Ponúkame Vám ošetrenia pleti, tváre, estetické procedúry, permanentný makeup ako aj úpravu a makeup na každú príležitosť.
Sme štúdio s príjemnou domácou atmosférou. Našou filozofiou je vysoká profesionalita poskytovaných služieb pre Vašu maximálnu spokojnosť. Ku každej klientke volíme individuálny prístup a každá sa stáva naším milým hosťom.


Naše kozmetické štúdio ponúka kvalitné kozmetické služby za prístupné ceny  s použitím špičkových prístrojov a značkovej kozmetiky.
Pracujeme s talianskou kozmetikou BIOLINE JATÓ, francúzskou kozmetikou ERICSON LABORATOIRE a českou kozmetikou FOR LIFE & MADAGA


Náš salón nájdete
na Moskovskej triede č. 3 v Košiciach, mestskej časti KVP.


Rezervácie možné:


Váš Tím Krása na dosah

×
ebook