EVY After Sun Mousse


  • Výrobca:EVY TECHNOLOGY
  • Kód produktu: EVY After Sun Mousse
  • Dostupnosť: Skladom u partnera

  • 29,90€
EVY PENA PO OPAĽOVANÍ
Chladivá a upokojujúca pena pre spálenú alebo podráždenú pokožku s intenzívnou hydratáciou až 12 hodín.


EVY AFTER SUN MOUSSE je inovatívna pena, ktorá  poskytuje pokožke intenzívnu hydratáciu až 12 hodín. Vďaka receptúre obohatenej o vitamíny C a E, ureu a kyselinu glutámovú, pokožku po pobyte na slnku regeneruje a hydratuje, a pomáha jej udržať si svoju opálenú farbu. V kombinácii s prísadami ako panthenol a aloe vera ju navyše ochladzuje a upokojuje. Je ideálnym produktom pre všetky typy pleti, vrátane citlivej, náchylnej na ekzémy, ako aj pre pleť, ktorá podstúpila rôzne kozmetické ošetrenia ako laserové ošetrenie, mikroihličkovanie a chemický peeling. 

EVY technológia umožňuje pene preniknúť cez celú hornú vrstvu pokožky, nezostať iba na povrchu a tým posilniť prirodzenú ochrannú bariéru pokožky. Vyvinutá pre citlivú pleť, bez alkoholu a parfumu.

Výhody produktu EVY AFTER SUN MOUSSE:

  • Vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej, ako aj pre deti.
  • Posilňuje ochrannú bariéru pokožky.
  • Upokojuje pokožku vďaka panthenolu a aloe vera.
  • Môže byť použitá po absolvovaní laserového ošetrenia, mikroihličkovania a chemického peelingu.
  • Obohatený o vitamíny C a E, ureu a kyselinu glutámovú na regeneráciu a hydratáciu  pokožky.

APLIKÁCIA:

Niekoľko krát nádobou zatraste a držte ju hore dnom. Jemne zatlačte, aby ste získali požadované množstvo peny. Je lepšie vytláčať radšej viac menších dávok, ako naraz veľké množstvo. Penu spracujte medzi rukami tak, aby sa stala tekutejšou a dôkladne ju vmasírujte do pokožky. Na natretie celej ruky dospelého človeka postačí približne plná dlaň peny, na natretie tváre postačí veľkosť golfovej loptičky.  Ak ste použili správne množstvo peny, pokožka by mala ostať suchá asi za 5-10 minút. Ak vyschne rýchlejšie, možno ste použili málo (alebo máte suchú pokožku a potrebujete viac peny). Pred kúpaním alebo obliekaním sa nezabudnite nechať penu dôkladne vstrebať do pokožky.


Balenie: 150ml


Zloženie
Zloženie Aqua, Butane, Propylene Glycol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Canola Oil, Isobutane, Shea Butter Ethyl Esters, Propane, PVP, C15-19 Alkane, Propanediol, Hexylene Glycol, Glycerin, Polysorbate 20, Sophora Japonica Flower Extract, Allantoin, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Hexyl Nicotinate, Alanine, Dextrin, Aspartic Acid, Glutamic Acid, Sucrose, Glucose, Fructose, Urea, Citric Acid, Triethanolamine, Dimethicone, Tetrasodium Glutamate Diacetate.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Štítky: pena po opaľovaní, slnečná ochrana, evy technology, opaľovanie

×
ebook