Prateľné odličovacie tampóniky z biobavlny


  • Kód produktu: Bamboolik tampóniky
  • Dostupnosť: Skladom

  • 20,30€
Prečo prateľné tampóny?

Pretože máme  víziu – minimalizovať používanie jednorázových produktov. Produkty dennej potreby sa v poslednej dobe stali produkty dennej spotreby a nás to desí; naša planéta taktiež nie je na jedno použitie.

Myslíme si, že každý môže učiniť malý krok, ktorý ho posunie smerom k modernej ekologickej domácnosti. A pre niekoho môžu byť tým prvým krokom práve prateľné odličovacie tampóny.


Prečo biobavlna?

Je šetrná. A to ako k pokožke, tak i k prírode. Pri pestovaní biobavlny sa nepoužívajú geneticky modifikovaná osiva, pesticidy ani umelé hnojiva. Na vlastnej koži sme vyskúšali, že tieto odličovacie tampóny znesie aj veľmi citlivá pokožka. Veľmi vhodné pre alergikov!


Použitie:

Použite ako bežný (jednorázový) tampón s jediným rozdielom – po použití nevyhadzujte, ale vyperte. Pred nanesením pleťovej vody či mlieka vždy najprv tampón namočte vo vode a rukou vyžmýkajte. Pri suchom tampóne by sa odličovací prípravok vsiakol do látky a pre Vašu pleť už by ho veľa nezostalo. 

Tampóniky môžete použiť spolu so všetkými produktmi na pleť v rámci bežnej pleťovej starostlivosti; nedoporučujeme ich jedine k odlakovávaniu nechtov, lak z tampónov nejde úplne vyprať.


Tampóny majú dve strany – hrubšiu a jemnejšiu. Hrubšia stranamierny peelingový efekt, jemnejšia strana je ako nežné pohladenie


Tampóniky perte na 60oC, môžu aj do sušičky.Nepoužívajte na nich aviváž, väčšinou sa úplne nevymáchá a zbytočne by tampóniky zanášala. Doporučujeme prať vo vrecku na pranie, tampóniky sú malé a v pračke sa ľahko rozutekajú do všetkých možných kútov. Vrecko ich udrží pekne pohromade.


Zloženie: 100% biobavlna s certifikacioou GOTS

Čo je certifikát COTS?

Ide o najprísnejší mezinárodný biotextilný certifikát. GOTS certifikát vám zaručí, že výroba bavlny i konečného výrobku je ekologicky čistá a úplne v poriadku. GOTS má podrobne spracované aj požiadavky na bezpečné a ľudsky dôstojné pracovné podmienky.


Sada:

10ks so sieťkou na pranie


Tieto skvelé prateľné odličovacie tampóny viete použiť aj na jemné odlíčenie očí. Ako na to? Robíte to správne? V našom videu Vám ukážeme odličovanie očí s klasickými kozmetickými tampónmi, ako sa to nemá a ako má robiť :)Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Štítky: bio tamponiky, odličovanie, bavlnené tampóniky

×
ebook