VITA+ Supervýživný krém


  • Výrobca:BIOLINE JATÒ
  • Kód produktu: B281
  • Dostupnosť: Skladom u partnera

  • 52,50€
VITA+ Supervýživný krém na domáce ošetrenie, obnovujúci lipidy a ochrannú vrstvu na tvári a krku pre suchú, matnú a nevyživenú pleť. Kombinuje účinok opätovného spevnenia pokožky a vyživujúce pôsobenie biotechnologického kolagénu a pleti identických lipidov s elastickým a zmäkčujúcim účinkom oleja zo sladkých mandlí a pšeničných klíčkov. Dodáva pleti podporu a vitalitu, pomáha odstraňovať malé vrásky.


Aktívne látky a ich pôsobenie:

BIOTECH KOLAGÉN – KOMPAKTNOSŤ A PEVNOSŤ

Inovatívna forma biotechnologického kolagénu, ktorý obsahuje vysoký obsah cukru. Má schopnosť uchovávať vysoké množstvo vody v kožnom tkanive, zlepšuje kompaktnosť aj pružnosť pleti.

PLETI IDENTICKÉ LIPIDY – POKROČILÁ VÝŽIVA A OCHRANA

Vyvinutá sada multiamelárnych lipidov zložená z troch rôznych typov ceramidov, cholesterolu a mastných kyselín, ktoré obnovujú ochranné lipidy kožnej bariéry, čím prispievajú k obnove výžive a vitalite pleti.

RASTLINNÉ OLEJE – PRIRODZENÁ VÝŽIVA PLETI

Olej zo pšeničných klíčkov, olej zo sladkých mandlí alebo olivový olej. To je zmes vzácnych rastlinných olejov, ktoré svojim výrazným zjemňujúcim a regeneračným účinkom obnoví stimulačné schopnosti hydrolipidického filmu pleti. Okrem toho napomáha jemnosti a pružnosti pleti.


Použitie: Aplikujte ráno a večer po pleťovom sére. Vmasírujte do pleti.


Balenie: 50ml


Pozrite si správnu aplikáciu pleťového krému v našom videu :)


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Štítky: VITA+, suchá pleť, zrelá pleť, vrásky, BIOLINE JATÒ

×

Súhlasím so zasielaním newsletterov