PURA+ Normalizačný krém


  • 48,00€
PURA+ Normalizačný krém na domácu starostlivosť na tvár a krk je vhodný pre všetky typy pleti, hlavne na mastnú a náchylnú pleť k akné. Pomáha obnoviť správne pH pokožky a úroveň hydratácie.  Prvá pomoc pre mastnú a aknóznu pleť a pre pleť s narušeným pH (časté saunovanie, potenie napr. šport, časté kúpanie, pobyt vo vlhkom prostredí a pod.) Normalizačné SOS zloženie na domácu starostlivosť na tvár a krk vhodné pre všetky typy pleti, hlavne na mastnú a akné náchylnú pleť. Pomáha obnoviť správne pH pokožky, pôsobí protizápalovo a udržiava správnu úroveň hydratácie.


Aktívne látky a ich pôsobenie:

GSE – EXTRAKT Z JADIEROK GREPU – HĹBKOVÉ JEMNÉ ČISTENIE

Jadierku Grapefruitu pomáhajú kontrolovať šírenie baktérií. Selektívne pôsobia na mikrooganizmy zodpovedné za kožné nedokonalosti, pričom ale rešpektujú prirodzenú obranyschopnosť pleti.

ZMATŇUJÚCI POLYMÉR – ZABRAŇUJE PRÍLIŠNÉMU LESKU

Jedná sa o polymér biotechnologického pôvodu, ktorý pôsobí proti hypersekrécii. Tiež minimalizuje nedokonalosti pleti spojené s nadmernou tvorbou mazu, rozšírené póry a lesklú T-zónu, obnovuje správne pH pleti.

RASTLINNÉ VÝŤAŽKY – ČISTENIE DERMY

Výťažky z tavoľníka, ananásu, ružového a fialového grepu – to je výber extraktov s upokojujúcim a čistiacim pôsobením, ktoré obnovujú správne pH pleti, podporujú rovnováhu eko-systému kože. Po aplikácii je pleť viditeľne zjednotená so správnou hladinou kožného mazu.


Použitie: Aplikujte ráno a večer po pleťovom sére. Vmasírujte do pleti.


Balenie: 50ml


Pozrite si správnu aplikáciu pleťového krému :)Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Štítky: mastná pleť, pura+, pleťový krém, BIOLINE JATÒ

×

Súhlasím so zasielaním newsletterov