Hydratačná a revitalizačná nočná sada The Skin Cycle System


  • Výrobca:Hydropeptide
  • Kód produktu: The skin cycle system
  • Dostupnosť: Skladom u partnera

  • 99,00€
HYDRATAČNÁ A REVITALIZAČNÁ NOČNÁ SADA THE SKIN CYCLE SYSTEM

Predstavujeme systém Skin Cycle System, zjednodušenú súpravu na 4 noci striedania produktov navrhnutú tak, aby poskytovala maximálne výhody. Triple Acid Peptide Peel jemne podporuje bunkovú obnovu, zatiaľ čo Retinol Rutine Booster stimuluje produkciu kolagénu, zameriava sa na pigmentáciu, jemné linky, vrásky a škvrny. Daily Drench a Power Luxe dodávajú dokonalú hydratáciu pre regeneračné noci, dopĺňajú a revitalizujú pokožku.

Doprajte si zdravie pokožky naplno s vybranou zbierkou účinných látok, ktoré vzájomne zameniteľne podporujú žiarivú, omladenú pokožku s dlhodobými výhodami. Maximalizujte svoje výsledky proti starnutiu pomocou viacerých klinicky účinných ošetrení podporovaných patentovanou peptidovou technológiou.


Čo je skin cycling?
 Jedná sa o štvordňový cyklus, kedy pravidelne obmieňate produkty vo vašej večernej rutine. Týmto spôsobom máte aktívne zložky často dostupné na pokožke, aby mohli účinne pôsobiť, pričom ich používanie nie je príliš frekventované na to, aby spôsobili nežiaduce vedľajšie účinky. Cieľom je dosiahnuť zdravú a žiarivú pleť, zbavenú suchosti, podráždenia a začervenania.

 
SADA OBSAHUJE
Cestovný trojitý kyselinový peptidový peeling 5ml
Cestovný Retinol Routine Booster 10ml
Cestovný hydratačný gél Daily Drench 10ml
Power Luxe v cestovnej veľkosti 5ml
 
VÝSLEDKY

Pomáha zlepšovať bariérovú funkciu pokožky
Podporuje obnovu buniek
Zlepšuje viditeľne nerovnomerný tón a textúru pleti
Pomáha vyblednúť vzhľad hyperpigmentácie
Zjemňuje vzhľad rozšírených pórov
Zlepšuje jemné linky a vrásky
 
KĽÚČOVÉ ZLOŽKY
CellRenew-16
Náš exkluzívny patentovaný peptid stimuluje základné štrukturálne proteíny a keratinocyty pre zlepšenie bariérovej funkcie.
Hydrosella™
Botanický extrakt z ovocia austrálskej divokej ružely, ktorý poskytuje okamžitú hydratáciu až 72 hodín po aplikácii, zlepšuje bariérovú funkciu.
Perfection Peptide P3
Reaktivuje prirodzený proces deskvamácie v epiderme, aby podporil zdravý obrat buniek.
Hymagic-4D
Táto zložka obsahuje 4 rôzne druhy kyseliny hyalurónovej na obnovenie hydratácie v každej vrstve pokožky.
 
POUŽITIE:
Deň 1 – Exfoliácia : Aplikujte Triple Acid Peptide Peel na vyčistenú tvár večer. Nasledujúce ráno opláchnite a použite SPF.
Deň 2 – Retinoid : Večer, po očistení, naneste na končeky prstov množstvo prípravku Retinol Routine Booster o veľkosti hrášku a vtlačte do čistej suchej pokožky, vyhnite sa oblasti očí a pier.
Deň 3 + 4 - Zotavenie : Večer naneste malé množstvo Daily Drench na čistú tvár & nechajte ho úplne absorbovať. Na uzamknutie hydratácie jemne naneste malé množstvo Power Luxe na tvár a krk.
Pre dodatočnú hydratáciu aplikujte Power Luxe ako posledný krok v Deň 1 + 2.

KONTRAINDIKÁCIE (Rutine Booster): Nepoužívajte produkty s retinolom, ak ste tehotná alebo dojčíte, užívate lieky na akné na predpis alebo v spojení s depiláciou voskom, chemickým peelingom alebo resurfacingovými procedúrami. Pri používaní tohto produktu vždy používajte vysokospektrálny opaľovací krém.
 


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Štítky: darčeková sada, hydropeptide, skin cycling

×
ebook