Peeling s kyselinou salicylovou - Sebo Peeling


  • 39,00€
ACTI BIOTIC Sebo-Peeling s kysleinou salicylovou je inovatívny produkt navrhnutý na cieľovú starostlivosť o pleť s problémami s nadmerným mazu a akné. Tento sebo-peeling kombinuje bio-enzýmovú exfoliáciu s protizápalovými a regulujúcimi vlastnosťami, aby poskytol účinnú liečbu pre mastnú a problematickú pleť.

Jeho hlavným účinným zložením je komplex bio-enzýmov, ktorý pomáha rozkladať prebytočný maz a odstraňovať odumreté bunky z povrchu pokožky. Týmto spôsobom sa odhaľuje čistá a jemná pleť, zatiaľ čo sa minimalizuje tvorba akné a zápalových procesov. Aktívne zložky, ako napríklad kyselina salicylová a výťažky z bylín, pôsobia protizápalovo a pomáhajú normalizovať produkciu mazu, čím zlepšujú celkový stav pleti.

ACTI BIOTIC Sebo-Peeling je veľmi účinný pri zmierňovaní nepríjemných prejavov mastnej pleti, vrátane lesku, upchatých pórov a akné. Používaním tohto produktu môžete dosiahnuť zlepšenie textúry pokožky, redukciu nečistôt a viditeľné zúženie pórov. Vaša pleť bude vyzerať sviežejšie, vyváženejšie a zdravšie.


Použitie:

Aplikujte na navlhčenú tvár krúživými pohybmi 2-3 minúty. Následne opláchnite pokožku teplou vodou. Dočistite pleťovou vodou.


Balenie: 50ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Štítky: mastná pleť, problematická pleť, peeling, exfoliácia, akné, čierne bodky

×

Súhlasím so zasielaním newsletterov