Náplasti na akné YOUR BES-TEA BHA SPOT PATCHES


  • Výrobca:MEISANI
  • Kód produktu: YOUR BES-TEA BHA SPOT PATCHES
  • Dostupnosť: Skladom

  • 10,99€
Náplasti na akné s obsahom čajovníkového oleja a kyseliny salicylovej. Ich kombinácia exfoliačných, upokojujúcich a ochranných zložiek pomáha znižovať výskyt vyrážok a urýchľuje prirodzený proces hojenia.

Tieto náplasti, ktorých zloženie obsahuje 0,7 % čajovníkového oleja, 0,5 % kyseliny salicylovej a kyselinu hyalurónovú ako kľúčové zložky, sú
navrhnuté tak, aby pomáhali odstraňovať vyrážky, zabraňovali tvorbe jaziev a chránili postihnuté miesto pred vonkajšími agresormi. Ľahko priľnú k pokožke, podporujú exfoliáciu a pomáhajú vyrážke prirodzene a rýchlejšie vyblednúť. Pomáhajú chrániť a hydratovať danú oblasť, udržiavať pokožku v dobrom stave a upokojuje  ju.

Kyselina salicylová dokáže preniknúť do pórov, rozpúšťa ich obsah a pomáha ich udržiavať čistejšie a na pohľad menšie, pričom vďaka svojim exfoliačným vlastnostiam urýchľuje prirodzený cyklus obnovy pokožky.

Olej z čajovníka v jeho zložení má antibakteriálne vlastnosti. Chráni vyrážky pred vonkajšími faktormi, ako sú baktérie, nečistoty z rúk alebo znečistenie, tým, že škvrnu úplne zakryjú.

Použitie
: Stačí otvoriť vrecúško, opatrne vziať náplasť o niečo väčšiu ako škvrna a priložiť na pokožku. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov nechajte náplasť pôsobiť 8 až 12 hodín. Po použití je dôležité vrecúško opäť riadne uzavrieť, aby sa náplasti udržali v čo najlepšom stave a predĺžila sa ich účinnosť.


Balenie: 45 náplastí

Zloženie
Zloženie Acrylates Copolymer, Aqua (Water/Eau), Alcohol Denat., Vinyl Caprolactam/VP/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Volcanic Ash, Phytosphingosine, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Salicylic Acid, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Sodium Metabisulfite, PVP, Polysorbate 80, Phenoxyethanol, Limonene*, Linalool*. *Naturally occurring in essential oils

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Štítky: akné, náplasti na akné, meisani

×
ebook