JARNÁ AKCIA : Therra Fusion


  • Výrobca:BIOLINE JATÒ
  • Kód produktu: Akcia 3
  • Dostupnosť: Skladom u partnera

    • 135,00€

    • 180,00€Akciový balíček kozmetiky pre hĺbkovú regeneráciu a hydratáciu z prírodných zložiek.


Obsahuje:

THERRA FUSION Čistiaca maska 2v1

Multifunkčná čistiaca maska 2v1 dokáže z pleti odstrániť makeup a nečistoty ako čistiaci krém na každodenné odlíčenie, a zároveň sa dá použiť ako maska, kedy pleť hĺbkovo čistí a jemne exfoliuje ako scrub. Jemná multifunkčná maska nenarúša prirodzenú obrannú bariéru pleti ani jej hydrolipidcký film. Vďaka obsahu bieleho ílu dokáže pohlcovať nadbytočný maz z pleti, vďaka čomu bude pleť jasná ale bez neestetického lesku, hladká a jemná na dotyk. Produkt obsahuje 99,15 % ingrediencií prírodného pôvodu.

THERRA FUSION Multiaktívne sérum na tvár a oči

Multiaktívne sérum na tvár a oči  s vitalizačným účinkom. Pôsobí vo viacerých vrstvách pleti: na jej povrchu posilňuje celistvosť prirodzenej kožnej bariéry, a v hĺbke ju regeneruje a hydratuje. Pleť sa vďaka nemu stáva životaschopnejšou, viditeľne pevnejšou a hladšou s jednotným a žiarivým vzhľadom. Produkt obsahuje 99,15 % ingrediencií prírodného pôvodu.

THERRA FUSION Regeneračný omladzujúci krém

Omladzujúci regeneračný krém pro-age má bohatú textúru na tvár, krk aj dekolt. Hĺbkovo vyživuje a regeneruje pleť bez toho aby ju zaťažil. Pôsobí preventívne proti vráskam a príznakom starnutia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Štítky: therra fusion, Bioline Jatò,

×
ebook