AGE BEAUTY SECRET Omladzujúci krém na okoli očí a pier


  • Výrobca:BIOLINE JATÒ
  • Kód produktu: B235
  • Dostupnosť: Skladom u partnera

  • 90,00€
Skutočný zázrak s ultra výživnou textúrou. Krém okolo očí a úst AGE BEAUTY SECRET znovu aktivuje kód mladosti s extraktom z kmeňových buniek paradajok, morskou riasou Undaria a bioaktívnymi peptidmi s vyživujúcim efektom, vyplňujúca vrásky, zlepšuje elasticitu a pevnosť. Zároveň pleť vypína a predchádza ovisnutiu pleti či uvoľňovaniu pokožky (vytváraniu kožných rias a previsov). Dodáva tvári žiarivý a kompaktný vzhľad, znižuje tvorbu opuchov a kruhov.


AKTÍVNE LÁTKY A ICH PÔSOBENIE:

BIOAKTÍVNY PEPTID – ochranca genómovaj integrity. Podporuje prirodzený mechanizmus regenerácie a výmeny poškodeného DNA a chráni pleť pred UV lúčmi a znečistením.

MORSKÁ RIASA UNDARIA – obsahuje spóry, ktoré sú považované za koncentrát života, schopný reaktivovať 14 génov obsiahnutých v kohézii extracelulárnej matice pleti.

EXTRAKT Z KMEŇOVÝCH BUNIEK Z PARADAJOK – inovatívna aktívna látka, ktorá má schopnosť chrániť pleť pred znečistením zo životného prostredia. Zlepšuje bunečnú vitalitu a žiarivosť, konzervuje kolagén a prispieva k ochrane a regenerácii DNA.


Použitie: Aplikujte pred použitím krému v okolí očí a pier


Balenie: 30ml


Pozrite si správnu aplikáciu očného krému v našom videu :)Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Štítky: age beauty secret, BIOLINE JATÒ, očný krém, vrásky, omladenie

×

Súhlasím so zasielaním newsletterov