SPF30 Opaľovací krém na tvár


  • Výrobca:BIOLINE JATÒ
  • Kód produktu: B424
  • Dostupnosť: Skladom u partnera

  • 39,00€
Ideálny pre pleť: Všetky typy pleti vrátane citlivej, na svetlý fototyp aj tmavšie fototypy viac-menej náchylné na začervenanie a spálenie

Opaľovací krém na tvár SPF30 je ľahký a rýchlo sa absorbujúci tekutý krém na tvár s vysokou ochranou nielen proti UVA, UVB a infračervenému žiareniu ale toto vynovené zloženie chráni pleť aj pred modrým svetlom vyžarovaným najčastejšie z digitálnych obrazoviek a znečistením z okolia.

Opaľovací krém na tvár SPF30 je perfektný aj na každodennú ochranu pleti pred predčasným starnutím zo slnka-fotostarnutím ako aj každodennú ochranu pred modrým svetlom vyžarovaným najmä z digitálnych obrazoviek a aj znečisteniu z ovzdušia. V kozmetických salónoch špecificky po ošetrení chemickými pílingami a dermo-estetickými prístrojmi. 

Udržateľné zloženie produktu je maximálne bezpečné pre pokožku a aj morský ekosystém. Bez nanofiltrov, mikroplastov, silikónov, konzervačných látok a farbív.  Zároveň jeho slnečné filtre nezasahujú do endokrinného systému. 


SPRÁVNA APLIKÁCIA:

Aplikujte na pleť tváre, krku, dekoltu v dostatočnom množstve a v dostatočnom predstihu pred vystavením sa intenzívnemu slnečnému žiareniu. Ideálne aspoň 30 minút vopred. V prípade dlhého pobytu na slnku aplikáciu opaľovacieho krému opakujte. 


AKTÍVNE LÁTKY A ICH PÔSOBENIE: 

EXTRAKT PHYSALIS: prírodná aktívna látka získavaná pomocou najnovšej generácie udržateľnej technológie. V pokožke reguluje teplotu a mikrocirkuláciu, poskytuje jej antioxidanty a zvyšuje tvorbu kolagénu a elastínu.

EXTRAKT MARINE CISTUS: z listov kríku typického pre Stredomorie. Redukuje príznaky starnutia, vrások a mimických vrások na pleti vystavenej slnku a zlepšuje regeneráciu kože.

PRE & POST BIOTICKÝ KOMPLEX: obsah prebiotík a postbiotík sa spoločne upokojujú pokožku, udržujú ju v mikrobiálnej rovnováhe a posilňujú jej obrannú bariéru, čo zabraňuje nadmernému odparovaniu vody z pokožky.


Balenie: 50ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Štítky: BIOLINE JATÒ, sundefense, spf, ochrana pred slnkom,

×
ebook