LumaPro-C


  • Výrobca:Hydropeptide
  • Kód produktu: RLP
  • Dostupnosť: Skladom

  • 135,00€
HydroPeptide Lumapro C - Jasné anti pigmentačné sérum s omladzujúcim peptidovým vplyvom

Objavte revolučný spôsob, ako dosiahnuť jasnejšiu a mladšiu pleť s HydroPeptide Lumapro C. Toto vysoko účinné sérum ponúka pokročilú starostlivosť proti pigmentácii a vráskam. S ním môžete získať pleť vo svojej najlepšej podobe.


Vlastnosti: HydroPeptide Lumapro C je navrhnuté tak, aby zlepšilo tón pleti a minimalizovalo výskyt jemných rýh a vrások. Jeho účinné peptidy pracujú na bunkovej úrovni, podporujúc samotnú schopnosť pokožky brániť sa proti pigmentovým škvrnám a UV žiareniu. Sérum obsahuje patentované zložky, ktoré potláčajú hyperpigmentáciu, a to nie len na povrchu, ale až na úrovni DNA buniek. S týmto sérom sa vaša pleť postará o seba a bojuje proti hyperpigmentácii.

Prečo HydroPeptide Lumapro C? Tento produkt je skvelou prevenciou proti hyperpigmentácii a zároveň efektívnym riešením pre existujúce pigmentové problémy. Jeho špeciálne zloženie sa sústredí na stimuláciu buniek, aby sa bránili vzniku budúcich pigmentových škvŕn. Jeho účinky sú zamerané na bunkovú obnovu a regeneráciu pokožky.


Ako to funguje? HydroPeptide Lumapro C kombinuje 8 kľúčových rozjasňujúcich zložiek a peptidov, ktoré bojujú proti existujúcej hyperpigmentácii a zabraňujú nadmernému vzniku nových pigmentových problémov. Sérum vyhladzuje pleť a redukuje faktory, ktoré spôsobujú nerovnomernú pigmentáciu. Taktiež má omladzujúci účinok na pleť a pôsobí proti vráskam.


Kľúčové zložky:

  • Dermal RX SRC: Rozkladá hyperpigmentované bunky, zlepšuje textúru a jas pleti.
  • Vitamín C BV-OSC: Účinný a stabilný patentovaný vitamín C, zabraňuje tvorbe pigmentácie a podporuje kolagén.
  • Algaktiv Light SKN: Morské riasy znižujúce starostlivé škvrny a posilňujúce mladosť buniek.
  • Brightenyl: Blokuje aktiváciu melatonínu a tvorbu pigmentových škvŕn.
  • Resveratrol: Silný antioxidant chráni pokožku pred starnutím.
  • Simvital a Simwhite: Prírodné výťažky redukujúce pigmentáciu.


Použitie: Aplikujte malé množstvo séra na čistú tvár a krk ráno aj večer. Po aplikácii môže dochádzať k miernej reakcii, čo je normálne vzhľadom na aktívne peptidy. Tento produkt je vhodný aj na použitie ako súčasť vašej bežnej starostlivosti o pleť.


Balenie: 30ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Štítky: hyperpigmentácia, zrelá pleť, sérum, pigmentácia, pigmentové škvrny

×

Súhlasím so zasielaním newsletterov