GENTLE Očná maska - náplasť (1pár)


  • 6,00€
Kompletná a účinná starostlivosť o krásu zacielená na okolie očí, kde je pleť oveľa tenšia a zraniteľnejšia. Ľahká a rýchla prvá pomoc pre unavené oči, poznačené opuchmi a tmavými kruhmi či vačkami pod očami. Zároveň zvyšujú vitalitu a hydratáciu pleti. Maska vo forme očnej náplaste má extrémne praktické použitie, zvyšuje vstrebávanie aktívnych látok a perfektne priľnie k očným kontúram. Vhodná pre všetky typy pleti aj pre tú najcitlivejšiu.


Aktívne látky a ich pôsobenie:

EXTRAKT ARNIKY: extrakt kvetu arniky výborne pôsobí na suchú pleť. Dodá jej výplň, vďaka čomu dobre pôsobí proti ovisnutej pleti takzvaným vačkom pod očami a regeneráciou zamedzí prípadnému šupinateniu suchej pleti a fádnemu unavenému vzhľadu okolia očí.

HARMANČEK: destilovaná voda z harmančeka je skvelá pri citlivej a aj suchej pleti okolo očí. Jeho pôsobenie je upokojujúce, hydratujúce. Zároveň je dobrým antioxidantom, vďaka čomu je schopný chrániť krehkú pleť okolo očí pred vonkajším vplyvom a predčasným starnutím.


Použitie: Aplikujte náplaste pod oči a nechajte pôsobiť 10-15 minút, potom odstráňte, jemne vmasírujte až kým sa zvyšná tekutina z produktu kompletne neabsorbuje.


Balenie: 1 pár - 2,5ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Štítky: starostlivosť o oči, očné okolie, kruhy pod očami, opuchy pod očami, BIOLINE JATÒ

×

Súhlasím so zasielaním newsletterov