BIOLINE JATÒ Vianoce Vita+ 16


  • Výrobca:BIOLINE JATÒ
  • Kód produktu: B3254
  • Dostupnosť: Skladom u partnera

    • 95,50€

    • 132,70€Supervýživa, regenerácia


Špeciálna edícia obsahuje:

VITA+ Supervýživný krém 50ml

VITA+ Revitalizačné sérum - nektár 30ml

YOUNG Výživný krém pre mladú pleť 50ml

VITA+ Revitalizačná upokojujúca maska 20ml


VITA+ Supervýživný krém 50ml

VITA+ Supervýživný krém na domáce ošetrenie, obnovujúci lipidy a ochrannú vrstvu na tvári a krku pre suchú, matnú a nevyživenú pleť. Kombinuje účinok opätovného spevnenia pokožky a vyživujúce pôsobenie biotechnologického kolagénu a pleti identických lipidov s elastickým a zmäkčujúcim účinkom oleja zo sladkých mandlí a pšeničných klíčkov. Dodáva pleti podporu a vitalitu, pomáha odstraňovať malé vrásky.


VITA+ Revitalizačné sérum - nektár 30ml

VITA+ nektár je intenzívny revitalizačný prírodný koncentrát – sérum na tvár a krk pre alipidickú, matnú pleť akoby bez života s prvými príznakmi starnutia. Hi-Biotech kolagén a pleti vlastné a veľmi hodnotné lipidy obnovujú, vyživujú a chránia epidermu pred suchosťou a dehydratáciou. Podporuje kompaktnosť pleti, pružnosť a rozjasnenie.


YOUNG Výživný krém pre mladú pleť 50ml

Young výživný krém pre mladú suchú pleť. Dodáva jemnosť, životaschopnosť, ochranu a posilu pleti, ktorá opäť získa zdravý jas. Posilňuje bariéru kože, teda jej prirodzenú obranyschopnosť, čo okrem iného zabraňuje nadmernému odparovaniu vody z pleti a jej vysychaniu. Vhodný ako denný aj nočný krém.


VITA+ Revitalizačná upokojujúca maska 20ml

Vyživujúca maska s obnovujúcimi a revitalizačnými vlastnosťami pre alipidickú (bez lipidov), suchú pleť a pleť bez výživy. Obnovuje výživu pleti a pružnosť.


Zabalené v darčekovej krabičke


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Štítky: darčekové sady, kozmetické sady, BIOLINE JATÒ, vita+

×

Súhlasím so zasielaním newsletterov