BIOLINE JATÒ Vianoce Pura+ 14


    • 90,00€

    • 126,20€Proti zápalu, akné a mazu.


Špeciálna edícia obsahuje:

PURA+ Normalizačný krém 50ml

PURA+ Normalizačné sérum - nektár 30ml

YOUNG Normalizačný krém pre mladú pleť 50ml

PURA+ Normalizačná maska 20ml


PURA+ Normalizačný krém 50ml

PURA+ Normalizačný krém na domácu starostlivosť na tvár a krk je vhodný pre všetky typy pleti, hlavne na mastnú a náchylnú pleť k akné. Pomáha obnoviť správne pH pokožky a úroveň hydratácie.  Prvá pomoc pre mastnú a aknóznu pleť a pre pleť s narušeným pH (časté saunovanie, potenie napr. šport, časté kúpanie, pobyt vo vlhkom prostredí a pod.) Normalizačné SOS zloženie na domácu starostlivosť na tvár a krk vhodné pre všetky typy pleti, hlavne na mastnú a akné náchylnú pleť. Pomáha obnoviť správne pH pokožky, pôsobí protizápalovo a udržiava správnu úroveň hydratácie.


PURA+ Normalizačné sérum - nektár 30ml

PURA+ Intenzívne koncentrované sérum na domáce ošetrenie na tvár, krk na mastnú a na akné náchylnú pleť. Má silný protizápalový, normalizačný, zmatňujúci a upokojujúci kozmetický efekt. Vysoký obsah GSE, zmatňujúci polymér a extrakt z tavoľníka pomáhajú v boji proti šíreniu baktérií a sekrécie kožného mazu. Obnovuje rovnováhu pleti a to vďaka normalizačnému a zmatňujúcemu účinku.


YOUNG Normalizačný krém pre mladú pleť 50ml

Textúrou ľahký a nemastný Young normalizačný krém pleti účinkuje proti neestetickému lesku a nečistotám ako čierne bodky, akné a zabraňuje im aj preventívne. Navyše jemne exfoliuje a poskytuje ochranu posilnením prirodzenej obranyschopnosti pleti.


PURA+ Normalizačná maska 20ml

PURA+ Normalizačná maska
na domáce ošetrenie so zeleným ílom a oxidom zinočnatým pre zjednotenie, znovuobnovenie čistoty pleti. Obsahuje zelený íl pre zmiešanú, problematickú a mastnú pleť. Má normalizačný kozmetický efekt, ktorý ponúka pleti rozjasnenie a konzistenciu.


Zabalené v darčekovej krabičke

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Štítky: darčekové sady, kozmetické sady, BIOLINE JATÒ, pura+, masntá pleť

×

Súhlasím so zasielaním newsletterov