BIOLINE JATÒ Vianoce Aqua+ 13


  • Výrobca:BIOLINE JATÒ
  • Kód produktu: B3251
  • Dostupnosť: Skladom u partnera

    • 92,00€

    • 127,70€Hydratácia celej rodiny.


Špeciálna edícia obsahuje:

AQUA+ Superhydratačný krém 50ml

AQUA+ Hydratačné sérum - nektár 30ml

YOUNG Hydratačný krém pre mladú pleť 50ml

AQUA+ Intenzívna hydratačná maska 20ml


AQUA+ Superhydratačný krém 50ml

Nové vynovené zloženie o technológiu Soft Focus a aktívnu látku z machu. Pomáha udržiavať zásoby vody v pokožke s intenzívnym a konštantným estetickým hydratačným účinkom. Obohatený o jojobový olej a ryžové mlieko tento krém ponúka jemnosť, pružnosť a pevnosť pokožke. Superhydratačný profesionálny krém s 3D zosieťovanou kyselinou hyalurónovou, nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a hydratačnou mikro-sieťou s postupným uvoľňovaním vody. AQUA+ Superhydratačný profesionálny krém s HYDRA INTENSIVE COMPLEX.  Určený na masáž Caresse a aj ako finálny krém.

AQUA+ Hydratačné sérum - nektár 30ml

AQUA+ Intenzívna hydratácia v koncentrovanom sére na domáce ošetrenie – Nektár kvapky s 3D zosieťovanou kyselinou hyalurónovu, s nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a systémom ,,náplaste´´ s postupným uvoľňovaním vody (hydratačný komplex). Sérum AQUA+ pre intenzívnu hydratáciu tváre a krku, pre všetky typy pleti. Vhodné najmä v prípadoch závažnej dehydratácie pleti. Poskytuje obnovu pružnosti, jemnosti, jasu a napätia pleti.


YOUNG Hydratačný krém pre mladú pleť 50ml

Ľahký Young hydratačný krém pleti poskytne ochranu posilnením prirodzenej obranyschopnosti pleti, zvýši hladinu hydratácie a navyše ju v nej aj udržuje.


AQUA+ Intenzívna hydratačná maska 20ml

AQUA+ Hydratačná emulgélová maska vhodná pre všetky typy pleti pre intenzívnu hydratáciu s 3D zosieťovanou kyselinou hyalurónovou, nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a systémom ,,náplaste” s postupným uvoľňovaním vody. Pomáha obnoviť správnu hladinu hydratácie pleti. Ponúka okamžitú úľavu a jemnosť pleti so systémom ,,náplaste” s postupným uvoľňovaním vody, zosieťovanej 3D a nízko-molekulárnej kyseliny hyalurónovej. Obohatená tiež o výťažok z bielého čaju a ryžového mlieka.


Zabalené v darčekovej krabičkeNapísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Štítky: darčekové sady, kozmetické sady, BIOLINE JATÒ, aqua+

×

Súhlasím so zasielaním newsletterov