Akcia DE-OX


  • Výrobca:BIOLINE JATÒ
  • Kód produktu: akcia de-ox
  • Dostupnosť: Objednané

  • Cena dostupná pre prihlásených použivatelov
Akciová sada produktov pre rozžiarenú a chránenú pleť s vitamínom C


DE-OX Vitamínový krém Essential C 50ml

Koncentrát vitamínu C obsiahnutý v sviežej a jemnej textúre. Výbuch čistej energie, ktorá preniká do pokožky, dodáva neobyčajný jas pleti a zlepšenie kvality pletideň za dňom. Vhodné pre všetky typy pleti, je ideálny pre mladšiu a stresovanú pleť. Pôsobí preventívne proti starnutiu hlavne z dôvodu oxidácie a glykácie pokožky.


DE-OX Vitamínové sérum Essential C 30 ml

Sérum s jemnou a hladkou konzistenciou, ktoré revitalizuje a nabíja pleť energiou, hydratuje a rozjasňuje ju a dodáva jej okamžitý pocit sviežosti. Delikátne voňavé a rýchlo absorbujúce, je ideálne pre mladú pokožkuktorú obnovuje, zjednocuje a dodáva jej zdravý vzhľad. Pôsobí ako efektívna prevencia proti starnutiu hlavne z dôvodu oxidácie a glykácie pokožky.Výdatný vzácny krém, ktorý pokryje pleť intenzívnym výživným filmom a zanecháva ju kompaktnú, hladkú a krásne jemnú. Využíva nočný biorytmus a vysokú koncentráciu ektoínu na posilnenie obrany pokožkydodáva jej jas a kompaktnosť. Odolávajúca pleť žiari dokonalou krásou.


Antioxidačné kozmeticky aktívne zloženie s ľahkým a hodvábnym zložením, intenzívne stimuluje a ochraňuje pokožku,dodáva neviditeľný štít proti škodlivým vonkajším vplyvom. Koncentrát multifunkčných látok, ktoré účinkujú na známky starnutia spôsobených časom, dáva pleti jedinečný jas a celkové pohodlie.Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

×
ebook